View Single Post
Old 2011-03-31, 20:06   #30
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Manau kad klystate, kad esate nusistate pries dujas.. Paciam yra teke daug vazineti su dujomis.. Is mano puses minusai duju yra tokie:
1. reikia pilti ir dujas, ir benzina.
2. ant pasildymu,ipatingai ziema, sueina nemazai benzino
3. ilgai syla, ir jei mieste sukiojiesi, tikria labai daug benzino isinaudoja
4. nera gerai vaziuoti aukstom apsukom dujomis, o mano atveju daznai uzspaudus permesdavo automatiskai ant benzo.
5. duju ryja 20proc daugiau.. jei benzo ryja 20, tai duju 25 drasiai... + pasildymam ziema 100km nuvaziuoti mieste kokie 1-3ltr benzino...

O problemu del duju turi tiktai netvarkingu masinu savinikai.. Esu daug prasukes su dujomis, jokiu bedu niekada nera buve.. TIek benzinu tiek dujomis visada veike kaip ir normaliai.. O ar cls'a turi ar w221 turi nemanau kad cia kazkas gedinga yra pilti dujas, nes pagal lietuviska atlyginima yra nesamone moketi uz benzina tokius kosminius pinigus.. Beje, jei kas nezinote, i londono centra ileidzia automobilius varomus dujomis nemokamai... Taip kad daznai ne tik taupuoliai vazineja dujomis.. paziurekit zaliuku masinus, nauji bentlei su duju iranga
Beje, pats dabar persedau i s320cdi dyzelini, kaip ir maloniau kisenei.. bet jei pilciau uz 4.3lt dyzelina, tikrai vazineciau dujomis-nes taip pigiau.. Bet mano atveju vaziuoju su masina ir iki parduotuves, kuri yra uz 300metru ir visur su masina, tai su dujomis kaip jau minejau nera tikslo vaziuoti tiek, nes vaziuosi minimum 1km ant benzo.. kadangi nespes perjungti i dujas..

  Cituoti