View Single Post
Old 2021-11-07, 20:14   #39
Suom1s
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-20
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 27

Suom1s is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane panašiai ir buvo, iš ryto kuri, išmeta klaidą, po kelių sekundžių klaida dingsta ir viskas veikia. Taip porą mėnesių tęsiau, tik tas intervalas vis ilgėjo, į pabaigą jau ir porą minučių klaida būdavo aktyvi. Manau kad ir pas tave yra tikimybė kad papuolė drėgmė į vidų. Bet gera žinia, kad blokas dar funkcionuoja, tad didelė tikimybė susitvarkyti ir tada jis laikys ilgai. Maniškiai abudu vis dar veikia!

Citata:
Pradžioje rašė RokasRs View Post
Gal kas pasidalinsite info apie aklos zonos radaro gedimo pradžią? Ar pas mane jau tai gresia? Ar čia kazkas kito?
Pajungus Star, rodo galinio kaires puses radaro klaida. Pas mane dažniausiai išmeta klaidą kai auto kuri ryte iš po nakties (ilgo stovėjimo). Uzkurus auto išmeta iškart pranešimą apie neveikianti Blind spot, ir pranešimas po kokiu 2 sekundžių dingsta. Viskas veikia idealiai. Ir taip visada. Viskas prasidėjo po to, kai išėmiau pakrauti akumuliatorių… Turbut sutapimas…
Čia kiek skaitau, tai nei vienam taip lyg nebuvo. Panešimai užgęsta po keliu min., akla zona neveikia ir t.t. Pas mane sistema visada veikia.
Galinis kairės pusės daviklis jau keistas 2016m. ir 2020m.

Suom1s neprisijungęs   Cituoti