Tema: Grill :)
View Single Post
Old 2019-06-23, 09:56   #216
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Apple apsviesk biski
Senei zadu ir sakiau kai tik turesiu kur pirksiu “bono” media. Bet va gavosi taip, kad pats sau neturiu kur laikyti. Itariu tik ant ziemos bus kur... o kaime isdege saslykine. Isijungiu skelbiu.lt sakau reik saslykines “pyst” pries 22 min ikrites skelbimas “boniuka” kaune parduoda (miniuka) uz 130€. Paskambinu pasneku viskas zbore yra uzdangalas ir karscio tas deflektorius ar kas. Sake vaikas ji susialdes lyk, bet veikia na neesme nupirksiu kita jai ka. Zodziu atrodo, kad daigtas atliekantis savo funkcija turetu buti. Gal ir gerai turesiu maziuka jai ka i gamta kur nusivesti. Prirasiau cia belekiek.
Bet klausimas ko man db reikia, angliu (spec). Ko dar kad galeciau pradeti kazka “grilinti”.
dekui
P.s. man nereiki kazkokiu “sustru” kepiniu. Pradziai, kokius sonkauliukus. Burgeri, na dar butu nieko koki avienos kumpi. Sianakt buvo sekminga medIokle
Su miniuku pamirsk kumpius, kaip tu juos ten ikisi? Putpele nebent gali kept man minimo nebent garnyrui kept kaip priedas prie dideles bet uz 130 tai imciau tikrai. Cia kazkokia mazoka kaina. Manau, kad bus vogtas, paklausk ar yra dokai. Jei ne - 100% vogtas. Tokiom kainom nieks nepardavineja tvarkinguz. O vogto noreciau kad nepirktum, karmai tasku nepridesi

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti