View Single Post
Old 2011-05-02, 18:55   #14
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
is manes patarejas tame klausime nekoks,bet ikisiu ir as savo trys kapeikas.neseniai pirkau motinai led telika.na pas mane pasirinkimas greitas-issirinkti telika man trunka 5 min.nueini i parduotuve issirenku geriausiai rodanti-turiu ne pagal skaiciukus ka ten raso,o is visu veikianciu geriausiai rodanti ir viskas.tai va nupirkau motinai led telika 32 coliu.parsinesiau namo ir idomumo delei pastaciau salia savo plazmoz 52coliu,tai ka tu skirtumas kaip diena ir nakti.ten tas led telikas kazkoks naujesnis modelis,bo kaip man aiskino jis is paskutiniu led,bet kaip as tuom domiuosiu tai man atrodo tie led telikai isvis neseniai tik pasirode.rinkdamasis pastebejau kad tie led telikai visi skirtingai rodo ir neziurint i kainu skirtumus,buvo ir labai brangiu rodanciu prasciau vos ne uz pigiausius modelius.
Na matai niekaip negali lyginti 32 ir 52 coliu, jie turetu buti vieno dydzhio. O parduotuvej, svarbu parduoti tuos nuo kuriu daugiausiai galima uzhdirbti,dazhnai ir pareguliuoja,kad pigesnis rodytu geriau uzh brangu
Na chia gali pazhiureti tokius rimtesnius tv http://xxzheka.org.ua/!forum/showthread.php?p=72539
Toks V30 panasonicas man visai liptu

samagonas neprisijungęs   Cituoti