View Single Post
Old 2020-02-14, 07:05   #28264
E.v.a.l.d.a.s
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-08-28
Pranešimai: 98

E.v.a.l.d.a.s is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wuolis View Post
Jau nebebandau pardavinėti savo W211FL, kainos juokingos, ir niekam neįdomu kad tvarkingas ir investuota belekiek.. Net neskambino niekas kai buvau idėjęs skelbimą aukštesne nei rinkos kaina. Ieško arba piguvos arba kitokių modelių.
O aš jau savo nebepardavinėju Kainą mažinau tikrai iki rinkos kainos ir net mažiau. Brangesnių gerokai ir plikesnių buvo. Viską pakeičiau, kas buvo blogai ir vis tiek niekam neįdomu. Tai palieku toliau stovėti garaže Gal dėl to, kad universalas pas mane. Geras bičiulis per 2 dienas plikesnį sedaną pardavė

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
ne 15,o 14-kos.Sekantis mano auto,manau,bus naujas iš salono arba truputį pavažinėtas iš atstovo su visom istorijom,maža rida ir dar garantiniu.įmesiu tuos pradinius 5k.Mokėsiu 150-200 į mėn.Aišku,tai nebus MB ir tas auto neteiks gal tiek malonumo vairuoti,bet bus naujas.
Ir ganėtinai sutinku su tavo nuomone. Pats vairuoju 2019.04.01 Škoda octavia. Taip, nėra mersas. Bet "navarotų" ganėtinai ne mažai. Mašina nauja - nebaisiu išvažiuoti, nes žinai, kad 99% grįši. Mažiau galvos skausmo.


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2020-02-14 13:07 val.
E.v.a.l.d.a.s neprisijungęs   Cituoti