View Single Post
Old 2008-11-29, 20:11   #23
kestukas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Ukmergė
Pranešimai: 2

kestukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Raimis View Post
Pas mane kazkas panasaus c220 kaip tu sakai. Krc pajungiau servize prie kompo parode oro srauto daviklis nuejas, pirkau nauja 70lt. Pajunge jie vel man kompa rodo, kad su oru kazkas negerai vistiek, tada surado tokia kaip sklende pompele(nepamenu kaip tiksliai vadinasi) nuluze jos ausys tvirtinimai ir ji nereguliuoja ora ar kazkaip ten. Dumas juodas verciasi konkreciai kai paspaudi ir nlb traukos yra. Jie man sake sis dalykas kaltas, tai reikes suvirinti. Vakar keiciau zvakes ir Utenoje esanciam dyzeliu servizuke (ant pakalniu kelio kas zino) sake, kad reikia ji visaj uzglusinti uzdeti tarpine tada nebedumis. Ten ta detale nuluzus yra tipo del ekologijos. Aisku man buvo darbai ir negalejau pats i serviza nuvaryt auto tai tiek ir zinau. Diena padarysiu foto parodysiu aiskiau.
Tas dalykas kurį sakę reikia užglušinti vadinamas EGR vožtuvu-Exhaust Gas Recirculation - išmetamųjų dujų recirkuliacijos vožtuvas, jo pagalba į cilindrus dirbant vidutiniais režimais įsiurbemos išmetamos dujos taip stengiamasi sumažinti kenksmigu medžiagų kieki išmetamosiose dujose. Visokių būna nevisus įmanoma užglušinti
Bandykit ta pati suremontuoti.
Mercedesu kuro siurbliai vieni iš geriausių ir patvariausiu, bet pilti kaskokiu priedu į kura nerekomendoučiau, priedai tam ir sukurti, kad po to kuro siurblių meistrai turėtu darbo, gal ir padeda bet siurblys po to greiciau dėvisi.


Paskutinį kartą redagavo kestukas; 2008-11-29 21:55 val.
kestukas neprisijungęs   Cituoti