View Single Post
Old 2011-06-30, 22:09   #86
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
Labai reik atsargiai rinktis klubus ir juose dirbančius trenerius, ypač tiems, kurie apie programų sudarymą nieko neriša, nes kai prirašo nesamoningų pratimų tik ką atėjusiem žmoniem sportuot, tai po to šaibom eina širdis ir sąnariai, nugaros viskas. Ypač Oazėj girdėjau žmonės traumuojasi, nes tokios nesamonigos programos sudarytos, kad šakės. Mano tėvas nuo pacuko sportuoja ir belenkaip domisi kultūrizmu, tai perskaitęs nžn kiek knygų ir kt. literatūros, žodžiu žmogus savamokslis nuėjo šiaip ant durniaus ir išsilaikė trenerio diplomą su labai gerais įvertinimais, ne dėl to, kad dirbt treneriu, bet tiesiog pasitikrino žinias, tai supratima turi, todėl kai pažiūri, kokių savo draugų vaikam klubuose surašytas programas, tai už galvos susiėmęs vaikšto. Tai va aš tuom klausimu patenkintas, turiu nuosavą trenerį ir šiaip man patinka mūsų kuklus klubiukas į kurį einam tik savo rato žmonės ir nereikia eit į tokias Oazes ar Gelezinius zmones parodyt savo treningu, nauju kedu ir aptemptu maikiu, eini atsipalaidavęs pasportuot, o ne madų demonstruot, o mergos, tai vapšė turbūt i klubus eina dėdžių prie babkių pasidairyt ir palukus į šonus pamėtyt. Išsiplėčiau aš čia, bet tik šiaip norėjau pasakyt, kad klubai man nepatinka daug kuom, o jei visdėlto eit į jį, tai geriau susiveikt programą iš pažįstamo kokio, kad nesusivaryt sveikatos.
a ten moteras priimat?

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti