Tema: Juokeliai
View Single Post
Old 2009-08-19, 12:11   #45
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Bicas parduoda civika

Tekstas nurodytas zemiau:

TA iki 2011-06-01 svelniai trinktelejau priekiniu desiniu kampu i vartus ner litu susiremontuot nes esu bedarbis nusove šliaukos nuo ratu tai priekiniai tekiniai bagazinėj, reikia biski patiesint tuos priekinius lietnykus , pacios padangos geram stovy, dabar priekis stovi ant atsarginiu tekiniu (vienas ne mano gausiu nuimt parduodamas), yra sulankstytas sparnas, ir duzes bamperis (su medvarsciais susuktas), ismustas priekines lempos stiklas bet lempa dega), dar dureliu kamputis uzsilenke ir kapoto kamputis ilinkes bet ten su spakliu lengvai islyginsit smulkiau apie auto, kaimietisko tiuningo variantas bet siaip linksmas masiniukas 170 paima be vargo, variklis 1.5 is kiekvieno cilindro pucia po 13 tik is paskutinio 12.7, lekia kaip nesveika, kuro sanaudos 5-6, o bet taciau jeigu galbut vaziuosit kaip as (gazas stabdis gazas stabdis sistema) tai 7litrai seip vaziuokle tvarkinga neskaitant to kampo kur ykaliau, ten teko isimt stabdziu diska nes nuluzo kampas ir seip tas tekinis biski iswerstas taip kad vaziuojant plėšia, bet vaziuot eina an 50 (greiciau bijojau, sukules dar 2 dienas vazinejau bet pastebejau kad kuo toliau tuo blogiau tai pastaciau ir nejudinu), galines arkos matos darytos is makroflekso bet laiko neblogai ir atrodo pakenciamai, seip vietom parudyjus bet tai 1992 metu, ko noret... liukas su plevele klijuotas buvęs, bet ji jau lupas salin. bordacioko spynele isimta ir bagazine atsidaro tik su raktu nes troselis kiek zinau nupuves. technikine dar beveik 2iem metam draudimas iki menesio pabaigos. signalizacija ydeta pries du menesius, pulteliai grazus dar gluso vamzdis trukes (buvau galia biski sukeles tai per suvirinima neatlaike)yra uzmautas hamutas su hermetikais bet is esmes reiktu susivirunt nes tas jau atsilaisvino ir plerpia biski. va lygtais visus privalumus ir trukumus isvardyjau, parduodu saziningai nieko nespeldamas, kaina galim paderint, nesidrovekit siulyt variantus. pridedu pusasi su isorine ir vidine granata tik ne tos puses kur sukulta, kur pridedu vidines granatos nepanaudosi bet guolius is jos isiimt galima, o pusasis ir vidine granata geri, granata net gales pakeist y sukultos puses nes jos vienodos, (automobilis prasosi pilnai perdazomas) numeriai geri HLH 555. siulymus geriau sms rasykit nes gyvenu begarsiu rezimu, galiu nepastebet kad skambinat (domina keitimas svarbiausia kad butu su ta ir gerai but jei su dujom)

http://auto.plius.lt/skelbimas/lange...ivic/id-453517

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti