View Single Post
Old 2015-07-25, 20:24   #10
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,279

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Keli pastebejimai iš mano pusės apie Chiptuning'ą Lietuvoje:

Su Vimota realiai neesu susidūręs, tačiau manau teks pamėginti, kadangi atsiliepimai iš aplinkinių neblogi.

Galingas.lt- prieš ketverius metelius chipavau C klasę, tuomet man pasirodė diletantiškas darbas, netūrėjo visų reikiamų įrankių, prietaisų išlituoti mikroschemos (kitaip nesidarė tuo metu mano kompui). Nusiuntė į Uteną (neva traktorius chipuoja, ir geri elektronikai). Įtarimą sukėlė tai, jog mikroschemos išlitavimas ir perlitavimas bei pajungimas kompo užimė ilgiau nei "programos koregavimas vokietijoje"... Na, kaip be būtų dūmingumas buvo padidėjęs, trauka kaip ir nieko, sąnaudos padidėjo, sankabą greičiau numarino.

Sharo draugas Baltarusis- darbą darė apie dvi valandas, malonus žmogus, tačiau po poros savaičių nusprogo vienas purkštukas, po to dar vienas. Sudėjau visus restauruotus iš vokietijos, dėja ir tie rodydami naujų purkštukų parodymus- po poros mėnesių išėjo iš rikiuotės.

Iš esmės- reiktų, kad nepersistengtų su slėgiu purkštukuose. Gerai išsiaiškinkite kas, ką ir kaip daro. Ar tik sukelia šabloną, ar rimtai daro būtent jūsų failus...

Tiek pastebėjimų iš mano pusės.

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti