View Single Post
Old 2017-07-20, 11:16   #3
Tomce
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-21
Pranešimai: 10

Tomce is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Svajojau panasu projekta padaryti. Tik mano esamoje masinoje stovi OM605 ir ieskojau meistro kuris viska man padarys ir suregulios. Turbo, interkuleriai, sankaba, perdarimas i mechanini kuro siurbli su didesniu nasumo purkstukais ir 6 begiu mechanine greiciu deze man su dalim ir darbais samata gavosi 5000Eu as pagalvojes mandagiai atsisakiau. Meistras pasake kad zymiai pigiau turbinti VW, su MB pigiai neeis prasisukti. Ir cia as turejau masina su originaliai idetu varykliu, keisti ir tiuninti reikejo tik isvardintus komponentus, gal kazka praleidau. Kontaktus meistro turiu
Om605 irgi neblogai atlaiko galia, pats galvojau toki deti, tik kad juos labai sunku rasti, tik matai, turbut tau tokia suma gavosi nes 6 begiu dezes ganetinai brangios yra, geriausiai 5 begiu nes jos irgi sukimo momenta atlaiko ir man asmeniskai ju uztenka, ir kadangi jau 6 begiu tai pritaikymas bus sunkesnis, gal but reikes daryt atskira plokstele, ji galbut daugiau kainuoja nei pati deze, del to ir susidare tokia kaina, manau jeigu butum pats apsiemes tai tikrai butu gavesi iki 2k eur. O del numeriuko, tai jeigu surastum, butu labai saunu

Tomce neprisijungęs   Cituoti