View Single Post
Old 2016-07-14, 22:30   #109
Gatis27
 
Gatis27's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-09
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 50

Gatis27 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Dažnai čia pasirodo, dar dažniau greitai dingsta nemažai jaunimo kurie kažkokiais tai būdais nusiperką seną MB su jaunatviška vizija padaryt iš jo "žmogų" kaip aš sakau. Prisistato čia, surašo pirmus padarytus darbus, parašo planuojamus darbus, ir tuo viskas pasibaigia. Nes tas jaunatviškas maksimalizmas matyt dingsta kartu su pirmais 300e sukištais į seną lavoną, kartu suvokiant kad tai beviltiškas reikalas.
Todėl gana skeptiškai žiūriu į tokius pristatymus, ir dažnai ne be reikalo.

Bet tavo atvejis nerealus ir tobulas. Pavyzdys, ir vienas iš forumo pasididžiavimų!!!
Sėkmės toliau tobulinant šį nuostabų MB
Ačiū labai už gerus žodžius.
Tiesiog manau, tai yra normalu, toks požiūris iš visų, bet aš esu optimistas tuo atvėjų, visada skatinu daryti automobilį sau gražų ir mylėti jį bei prižiūrėti, kad ir iš paprasto automobilio galima išspausti viską.
Tiesiog reikia tam darbo, ir nereikės daug pinigų labai. Realiai žvelgiant į tą situaciją kaip sakai, dingsta su pirmais 300eurų, pavyzdys yra Arnas forume vairuojantis w202, po mano paskatinimo sukūrė temą apie savo automobilį. Jį skatinau vien dėl to, kad nenumirtų forumas ir būtų gyvas, ir matau potencialo jo automobilyje. Jis studentas neturi dar tokių pinigų, kažkokiem setupam kietiem, dažymam ir panašiai, bet visvien jis automobilį padaro išskirtiniu gatvėje, kad atkreiptų dėmesį visi. Jis nuolat švarus, jis prižiūri jį, plauna, blizgina. O blizginamas automobilis visada atrodo gerai, ir atkreipia dėmesį visi į tai.
Vėl kitas dalykas su finansais, tai yra sunku ir sudėtinga. Pats kiek apsigavau, apsipirkau su apdailom, ir panašiai galėjau seniai spjauti į viską ir mesti visus projektus suklydęs vienoje vietoje. Bet kažkaip man tai pasirodė ne kliutis, toliau judėjau taupiau, visus pinigus ir padėjau į automobilį. (Džiaugiuosi, kad dar pas tėvus gyvenu todėl ir išgyvenu, nes su tokiom išlaidom bankrotas seniai būtų buvęs). Bet atsisuka bumerangas, jau šiandien supakavau vieną iš bamperių, išvažiuos jis į Graikiją, po truputi parduosiu. Bus lyčnų pinigų kitiems Mercedeso modams ir naujovėms.
Aišku, nėra ko norėti iš jaunimo, kurių tai pirmas automobilis, nes tai jau mano irgi nepirmas automobilis, prie kurio rankas dedu. Pirmas buvo Opel Astra, kuria tėvukas vairavo, tai buvo pirmasis automobilis, kuris supažindino mane su visais automobilio nestandartiniais modais, pirmaisiais forumais Astra-Club ir panašiai. Po to sekė nusipirkau E30 BMW, kuris buvo biudžetinis, pagal mano galimybės aš jį palaikiau labai Clean versiją, buvo labai gyvas kebulas, nuolat buvo blizginamas, nupirkau ratus su palange, poliravau palangę, padangas uždėjau Strechindamas, spyruokles žeminančias, automobilis turėjo savo vaizdą ir važiuojant mieste visi rodydavo nykštį į viršų. Po to sekė mano kasdienis automobilis Seat Leon dyzelinis mk1, kurį nupirkau lengvai muštą stocką, kuris dabar yra beveik pilnai FR apdaila, R17 ratai, juodos lubos, S3 stabdžiai priekyje ir taip toliau. Viskas ateina savo laiku, ir supratimas, ir pinigai. Bet aišku, tai tampa ir liga. Nes visi automobiliai mano rankose tampa geresni negu buvo. Tikiuosi taip ir toliau bus.


__________________
Mercedes-Benz C280 1995 C36 AMG kit
Gatis27 neprisijungęs   Cituoti