View Single Post
Old 2015-08-31, 17:15   #35
Eimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-10
Pranešimai: 86

Eimas is on a distinguished road



Standartinis

Gavosi taip, kad nutariau nupirkti iš šroto kitą dėžę su pūsle.
Dėžė turėjo būti nuo 2003 metų anglo su 62k mylių rida.

Sutarėm, atvažiavau į vilnių nupirkau. Dedant prasideda netikėtumai. Pirmiausia tai kardano tvirtinimas prie dėžės, pas mane tvirtinasi ant 4 varžtų tiek guma tiek kardanas, ant srotines dezes viskas ant 3 varžtų, tai tiesiog perdėjau kronsteinus su guma nuo savo dėžės, toliau tepalo vamzdelis kur kišasi matuoklė ir trumpesnis ir tvirtinimai kitokie, taip pat valdymo tvirtinimas siek tiek kitoks. Šiuos 3 dalykus išsprendžiau pakeisdamas nuo savo senosios dėžės, tačiau pažiūrėjus ant dėžės esančius skaičius, visi kodai 1/1 tokie patys, tik skiriasi vienas žymėjimas. Pas mane ant senosios dėžės 4.1 skaičiai, ant srotines 3.1, net nežinau ką jie reiškia, bet nutariau keisti. Pakeičiam dėžę ir laimingas tik iki tol kol pajudu iš garažo.

1 ir 2 bėgiu riedant atleidus gazą, arba "stabdant begiu" atsiranda užesys. Salone atrodo, kad garsas iš galo, tačiau pasikėlus ant keltuvo garsas akivaizdžiai sklinda iš dėžės pusės, o pridėjus prie jos rankas juntama vibracija per ją. Ant keltuvo garsas yra visais bėgiais, ir jis yra štai toks:

https://www.youtube.com/watch?v=cEo2wXoqQjg

Nuspaudus gazą arba stabdį garsas dingsta. Taip pat dėžė juntamai susmugiuoja iš 1 į 2 bėgį, visi likę persijungia švelniai, apsukos nešokinėja važiuojant tolygiai.

Prieš perkant su pardavėju sutarėme garantiją, kad jei įdėjus kažkas negerai, gražinsiu, taip greičiausiai ir teks daryti, bet vis gi, gal čia kažkur kitur bėda? ir kitas klausimas jei dėžė nuo tokio pat modelio, tokių pat metų, ar galėjo skirtis kardano gumos tvirtinimai su pačia guma, tepalo lygio vamzdelis ir valdymo jungtis, gal būt tiesiog man davė dėžę nuo kažkokio kitokio merso į kurį ėjo tokia pati dėžė?

Eimas neprisijungęs   Cituoti