View Single Post
Old 2010-09-28, 17:41   #1
Barakuda
 
Barakuda's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-28
Gyvenamoji Vieta: Norvegija - Skuodas (Klaipeda - Vilnius)
Pranešimai: 2,165

Barakuda is on a distinguished road



Standartinis Barakuda - E - 280 (W210) 1999 m.152 kW :)

Sveiki Kolegos, ka tik istojau i MB myletoju gretas Tai pirmas MB mano kieme, bet nepirmas automobilis. Mersedesas paimtas labai puikios bukles ir geros komplektacijos uz ziauriai gera kaina, nes svogerio tevas parvare pats is Svedijos. Yra visi dokumentai, serviso knygos, tikra rida 223 tukst. km. ir t.t. Pilnai viska isvardinsiu ir papasakosiu laiko begyje, nes pirmiausia, esu naujokas siame forume, dar nezinau kaip ikelti nuotraukas, gal kas padetu ? Buciau labai dekingas

Taigi, su kolegos pagalba, stai ir kelios foto





Deje, turiu tik tiek nuotrauku ir salono nufotografuoti nebespejau, bet bus po menesiuko, nes siuo metu esu Norvegijoje, o masina manes laukia tevynej Si mersiuka nusipirkau tik vos pries pusantro menesio, visai netiketai, kai buvau gryzes atostgogu i Lietuva ir kadangi jau turejau lektuvo atgalinius bilietus i Norvegija, teko masina palikti. Komplektacija: automatine greiciu deze, juodas odinis ergonominis salonas, kondicionierius, el. reguliuojamos sedynes ir vairas su atmintimi, el. liukas, priekiniu lempu apiplovimas, gamyklinis parktronikas, bagazines atidarymas su pulteliu, gamykliniai xeninai su automatiniu aukscio lempu palaikymu, pritemstantis veidrodelis ir pan. Zodziu daug ir visko yra

p.s. kitose nuotraukose matosi, kiti kiemo gyventojai


Paskutinį kartą redagavo Edgaras; 2010-09-29 22:33 val.
Barakuda neprisijungęs   Cituoti