View Single Post
Old 2012-12-14, 01:01   #7
DAROH
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 409

DAROH is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darvienas View Post
http://www.w124performance.com/servi...sis/80-455.pdf
Jei dėsi atgal tai pažiūrėk čia, gal padės... Paskaityk, ten rašo kad po to reikia ir su kodais pažaist, nes raktas su šituo moduliu susiję. Čia aprašymas W124, bet manau kad W140 panašu arba dar sudėtingiau.

Kitas dalykas, sakai kad pultelis leidžia signalą ir tas matosi. Tada logiškai mastant reiktų ieškot kitoj pusėj, mašinoj, kur tas signalas nedaeina.
Ar W140 yra imobilaizeirs po skydeliu kaip R129? Gal jis nepriima signalo iš pultelio... Arba paprasčiausiai trūksta to N54 modulio.

Čia iš kitų:
"The 'Infrared Remote Central Locking (IRCL)' control module also known as N54 sends information to the Engine Control Module (ECM). In order to do so they have to have matching communication numbers when in this example the N54 module is replaced. So I guess the Dealership discusses this with his Parts Counter.

There are two locations for the N54. One in the trunk right side above the battery until 9/95 on US cars. The other is located behind the passenger side front airbag for a 9/95-2002 = p/n 1298203726 at $655.00 MSRP according to Parts.com."

Postas su PDF'ais, ten yra schemos kur minimas N54 modulis. Bet vėlgi, čia R129... W140 neradau :/
http://www.benzworld.org/forums/r129...locking-4.html

Kiek man suprantama signalas nedaeina nuo pultelio nes jam nera kur daeiti ,nes pas mane to modulio n54 isvis nera ten fishke tik kabo prie galinio sparno kur foto imeciau j.Siandien buvau savartyne apziurejau kelis w140 galinius sparnus ten net fishkes nera kur jungt ji ,meistras sako kad kiek jis zino w140 po kilimeliu keleivio tas modelis stovi.Dar vienas sake kad nuo 1993 metu eina po kilimeliu o iki galinem sparne .Reiks pajungt gal prie kompo parodys ko truksta ar kas negerai su ta signalke gal...

DAROH neprisijungęs   Cituoti