View Single Post
Old 2009-09-24, 13:22   #1
saviax
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-09-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 11

saviax is on a distinguished road



Question Patarkite dėl CLK S208 noriu pirkti

Sveiki forumiečiai, esu naujai užsiregistravęs ir noriu užduoti keletą klausimėlių.
Aš buvęs bmw'stas turėjau tris bmw, dabar dairausi i MB clk s208, nusprendžiau, kad reikėtų išbandyti MB, nes BMW nusibodo remontuoti..
Norėjau paklausti kur pirkot savuosius CLK ar kitus modelius? Pavyzdžiui turguj tikrai CLk nesimėto, o jei ir yra tai stovio liūdnoko..Gal kas iš forumiečių patys varėsi iš vokiečių, nes pvz vokiečiuos jų nemažai yra ir kainos atrodo padorios, aišku viena yra ką matai nuotraukose, kitą kai stovi vietoje..
Mane domina clk 230 mechanine, oda, kaip supratau jau ne sport komplektacija, vieną žiūrinėjau ant tralo atrodė variklis vangokas, tik pralėkti nepavyko, nes antram aukste buvo, sakė ryt nukraudinės.. Klausimas tiems kas turi 200 arba 230 kompresorius kaip apsukos kyla ant vietos ? Vangokai ar normaliai jautriai?? Kodėl klausiu nes pvz pats turėjau bmw530d apsukos kildavo ant laisvu vangokai, bet mašina eidavo.. Tai kaip su mb, nes kur šiandien žiūrėjau lb jau vangiai o vis gi benzinas? Kokie simptomai besilenkiančio kompresoriaus? Kaip jis tikrinamas?

Išanksto dėkoju už atsakymus.

saviax neprisijungęs   Cituoti