View Single Post
Old 2019-09-19, 20:17   #27363
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Kadangi jau šnekat apie elektromobilius, tai papasakosiu savo patirti. Praeitą savaitę laksčiau su Audi etron. Tyla ir salono navarotai liuks (kaip ir visų naujų audi). Bet performance mane nuvyle labai smarkiai. Nesijaucia traukos visiskai. Greitise dideja greitai, bet kaifo 0lis. Garso jokio, vaziuoji kaip troleibuse ir tiek ziniu. Vienintelis kas tikrai patiko, tai is eigos palietus gazo pedala masina sauna kaip kulka, bet tik pirma sekunde, po to galios pojutis dingsta ir tik matosi, kad spidometras greitai kyla.

Saziningai sakau - nepirkciau. Man mano senas triperis su 200kw maloniau vaziavimo pojucio prasme.

Manau geriausias palyginimas bezas vs elektra, tai eleitine prostitute vs gumine boba.
kaip pirstu i aki del elektramobiliu tai galioja tiek Leafui/zoe/i3 tiek teslom/porche su pastaruoju neteko pavaziuoti. Bet visiskai netas. O kas liecia pagreiti tai vienintelis tikrai smagus elektramobilis kuris suteikia kaifa vairuotojui yra Rimac del to jog jis turi pavaru deze kas ir sukelia tikra kaifa kai yra trauka, sekundes daliai sumazeja G jegos ir tada pareina nauja saiba ir vel nereali trauka.

masterkame neprisijungęs   Cituoti