Tema: Rafis cl500
View Single Post
Old 2016-09-18, 15:37   #30
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gadget View Post
Kiek teko vazineti- ABC kaifas, bet jo islaidymo kastai- kosminiai, jei kas sugenda. Manau sau deciau spyruokles, arba custom air ride. Labiau sirdis linksta prie w216
Na as komforto kazkio stebuklingo tai neizvelgiu kad ir lyginant su pvz 7er kur paprasto spyruokles..
Bet va kas liecia stovejima ant kelio... tai realiai su tokio dydzio ir komforto masina nera teke vaziuoti,kuri taip gerai kelia.laikytu ar posukius... nu nerealiai... jei dar abc sport ijungi,tai isvis ziede kokiam mazam leki ant 100,atrodo net kelia is sedynes, kaip kokiam atrakcione,o masina prikalta prie zemes... vat cia man didziausia ispudi abc palieka. Ir aisku kad tuo paciu masina komfortiska. Ten koks civikas ar kregzde su mediniais amortikais ir spyruoklem gal panasiai laikytu,bet apie duobiu rinkima nera net ka kalbeti...

Tiesa,mane abc irgi gasdina,bet as paprastas zmogus,vijybonu nedarau. Man ir dujas i cl'a inest yra normalu. Taigi mintyse nusprendziau- uzlinksta abc ir jei kainutu remontas daugiau 200eu metu lauk abc ir dedu amortikus nuo ackarko jr neklausau ufonautu forume svaigstanciu )

Tiesa, w216 grazus,bet mano suvalkietisko kraujo puslitris negaletu apsikesti nuvertejimo kosminio.. o w215 dar atrodo nieko,o ir kainos nemanau kad dar drastiskai kris ) o gal net isvis nekris...

rafis neprisijungęs   Cituoti