View Single Post
Old 2018-10-20, 09:08   #20
mindaugas777
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-10-19
Pranešimai: 11

mindaugas777 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
esi važiaves linkolnu,buiku,ar kadilaku (ne tuo europos rinkai skirtu),baisiausiu kaimo keliu jausi lengva supima,pabandyk su žemo profilio ir didelio skersmens ratais ,bei dropu ,bent 5 km nuvažiuoti,ne tik kad ratus išmesi,bet ir pačiam remontuotis gali tekt,nera normaliu keliu musu šalije su tokiais ratais važinetis,arba turi labai apriboti savo galimybes-ne ten nevažiuosiu,prastas kelias.....čia aš apie važiavima prie ežero,ar i kokia sodyba.
Taip yra teke senu amerikieciu pavairuoti, dirbant niujorke. del galimybiu apribojimu tu visiskai teisus, bet kur as siuo metu gyvenu asfalto danga yra gera, vaziuokle visiskai tvarkinga. tai labai didelio diskomforto nejauciu. o kas liecia sodyba, ezera turiu darbine masina tokiom ekstremalesnem situacijom

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
kaip man patinka zmoniu komentarai apie dropa ir zemo profilio padangas, kai niekada gyvenime nera vaziave su tokiom

mindaugas777, grazus mersas, sveikas prisijunges ratai skonio reikalas, bet su dropu situacija bus geresne manau
turejau susizemines audine tai cigareciu pakelis pastatytas po apacia netilpdavo, zinau ka reiskia zemo profilio padangos ir suzeminimas iki maksimumo ka tuo metu buvo galima isspausti palei galimybes

Citata:
Pradžioje rašė Willeris View Post
Nuo ryto juoko dozė, kolegos
Pritariu kiekvienam Vanixo žodžiui
Kaip man patinka tokie zmones kaip tu, kurie viska daro ir supranta labai ,,gerai"


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2018-10-20 10:24 val.
mindaugas777 neprisijungęs   Cituoti