View Single Post
Old 2020-07-22, 09:27   #25
Foontic
 
Foontic's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-04-02
Pranešimai: 9

Foontic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Sveiks, kiek laiko mersas stovėjęs? Senai mašinai daug ką galima keist, tai ir žiūrėk kokia situacija. Tepalai varyklio ir dėžės kas be ko, visus kitus skysčius taip pat gali pasikeist, žvakes gali pasikeist, klausyk kaip motoras dirba ar nereikia jau keist kokių kondyškės, generatoriaus guolių, rolikų, diržo kokia būklė? Purkštukus kažin ar reiks keist. Vairo stiprintuvo siurblys neleidžia skysčio? Persižiūrėk stabdžių visą sistemą, šlangutės ar nesutrunyję? diskai, kaladėlės, suportai ar vaikšto? kuro šlangutės nuo siurbliuko ir kuro filtro nesutrunyję? kuro filtrą taip pat gali pasikeist. Nežinau nieko apie tuos motorus, bet turbūt turi visokius vakumo šlangiukus varyklio skyriuje, kurie nuo senumo linkę pertrūkt. Visą tai gali ir pats susitvarkyt, jei mėgsti pasikrapštyt, sėkmės ir įkelk mersiuko foto, idomu pamatyt
Stovėjęs metus, aš juo per metus po mėnesį vasarom pasivėžinu. Ok, dėkui, instrukcija gana aiški.
Diržas lyg ok buvo, rolikai tyliai sukosi, pašalinių garsų nebuvo. Aš suprantu, ten gal 2 metrų diržas viską suka.
Grandinė šiaip keičiama kažkada? ar neliest geriau, priklausomai jei garsai atsiranda? aš pora tūkst. praminu tik tą mėnesį.
Buvo atsiradę tepalo anksčiau pamenu iš po variklio, bet akivaizdžiai nebuvo matyt.
Purkštukų nereikia sakai profilaktiškai pasikeist? jie nekosmosą kainuoja kiek pamenu, o jau 26 metai prabėgę...
Kaip matau pats iš Šiaulių, aš ieškau servisiuko Vilniuje, bet jei turėtum pasiūlymą būtų idelau.
Dėkui dar kartą

Foontic neprisijungęs   Cituoti