View Single Post
Old 2013-02-18, 20:26   #14050
Alkapone
 
Alkapone's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-26
Gyvenamoji Vieta: Anyksciai
Pranešimai: 2,820

Alkapone is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
nesupratau apie koki skaiciuka kalbi SIaip as turejas esu ir nemazai vazinejas su mb s, cl, bmw 7 jau turiu antri metai, audi a8 pries tai turejau, tai galiu ramiai ir uztikrintai pasakyt, kad faetonas geresne masinai nei visos pries tai isvardintos. Geresne tai nebutinai todel, kad greitesne, minkstesne ar daugiau inovaciju, tiesiog, uz perkama kaina tu gauni geriau nei pasiulo mb, bmw ar audi. Paziurek, faetona nauja gali paimti uz 150tukst lt, o kiek naujas kainuoja s klase, ar 7er? manau be 250 nepaimsi vos ne 2x...Is cia ir devetos masinos kaina, siuo atveju faetona dyzelini 06metu gali paimti uz 40tukst lt, o mersa, audi, bmw mokesi 60 minimum.. O ar gausi kazko daugiau? vargu..

kas ten del salono, tai asmeniskai uz w220 arba e65 kuri dabar vairuoju man dag jis malonesnis. prabangus toks, ypac labai graziai nakti sviecia visa panele. garso aparatura perspjauna bmw ir mb, kalbu apie standartine
Nu va, kiekvienam savo- tau tas salonas prabangiai atrodo, o man visiskai atvirksciai- toks pigus ir slykstus

__________________
Alkapone neprisijungęs   Cituoti