View Single Post
Old 2018-06-06, 23:13   #4
domas19
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-06-06
Pranešimai: 4

domas19 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Isedi, prisisegi dirza, pasieki 30kmh riba, akumai pakrauti, Klima pasieke norima temperatura, nera klaidu variklio dezes kuro sistemos ar elektros klaidos kuri itakotu ar galetu itakoti variklio uzvedimui. Tada sustojus prie sakryzos uzgesta, atleidus stabdi uzsiveda vel. Jaigu hold reikia paspausti greicio pedala.
Automobilis turi nors viena elektros Ar seip gedima?
Start stop neturi atskiro ecu ji susideda is keliu ecu, cia tik funkcija.
Jungi stara tada ziuri kuris Kompas blokuoja variklio uzgesinima, ir Ar koks parametras is leistinos ribos. Gali ir buviusius vaziavimus nuskaiciuoti.
P.s. as statau uz kondesatoriu arba pajungei klema ant ne pilnai pakrauto akumo. Pilniau nebekrauna ir Ss neuztenka
Jokiu klaidu nera ir viskas gerai. Visai nereguoja ar yjungta yra ta funkcija ar ne. Kaip dirba variklis taip ir dirba prie sankryzos


Sent from my BLA-L09 using Tapatalk

Citata:
Pradžioje rašė utiutiu View Post
Na bent jau pas mane ant s204. Tai pirmas keleta min uzvedus buna neveikia tam kad akumas matomai psikrautu
Veliau viskas okay. Nors as ja ir tiek tenaudoju kai visada dabar isjungiu
Nu pas mane visai neveikia. Vazineju valanda ar pusvalandį jokio skirtumo. Tai galvoju kur cia beda. Gali buti kad antras akumas nusilpes?

Sent from my BLA-L09 using Tapatalk

Citata:
Pradžioje rašė domas19 View Post
Jokiu klaidu nera ir viskas gerai. Visai nereguoja ar yjungta yra ta funkcija ar ne. Kaip dirba variklis taip ir dirba prie sankryzos


Sent from my BLA-L09 using Tapatalk
P. S. Del Akumo ta paty galvoju. Nes buvau skaites anglu forumuose kad gali buti nusilpes antras akumas ar kazkas panasaus.

Sent from my BLA-L09 using Tapatalk


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2018-06-06 23:32 val.
domas19 neprisijungęs   Cituoti