View Single Post
Old 2015-06-08, 08:07   #30
artYstai
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Kaip visalaika, baninamas žmogus visiškai nesiglininant i informacija. Supraščiau kad tia būtų koks naujokas..
Prasidejo diskusija, aš nei vieno blogo žodžio apie joki dalyvi neparašiau, tiesiog gyniau tam tikra savo nuomonę, o čia matai gavau atsakyma konkrečiai įžeidžiantį:

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
Siandien kazkas stipriai geria kaip supratau. Uztenka vie superstus mersus w211 paziuret kad suprast tiem perikupam nusisikt ka jie deda ir kaip remontuoja. Su.kitom markem lygiai tas pats. Kokiam pasatui gal ir.normalu kreivas priekis, bet as iskart kabinuosi. Zodziu eilini karta rafis pasitvirtina esantis nesamoniu ir forumo sudo vierchas.
Ir tada atgal atrašiau jam taip, kaip jis nusipelnė, ištrynė žinutę ir dar baną uždėjo, tai bent moderatorių darbas ir apskritai šališkumas
Beje, dar paraše asmeninėje žinutėje "Pastovus kitų dalyvių įžeidinėjimas".. įidomų kurį aš ten įžeidinėju, matyt tokius pat, kurie užšoka, gauna atgal ir bėga skųstis
Nieko nesakau forume turi būti tvarka, bet ji turi būti teisinga, čia grynas putino rėžimas, yra dalis žmonių kurie nebaudžiami ir gali šnekėt ką nori, ir kita dalis baudžiami. Matyt reikėtų keliais litais paremt forumą, tada irgi niekas nebanintų
Suprantu kad nei aš čia įrodysiu kam savo tiesą, nei kam apskritai kažkas čia įdomu, bet tiesiog kad mažiau kiltų nesutarimų, galėtų admnistratoriai šiek tiek pasigilinti į tam tikrą pokalbio turinį, o ne bausti perskaičius paskutinę žinutę.