View Single Post
Old 2009-03-02, 19:32   #14
irr02
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-30
Pranešimai: 266

irr02 is on a distinguished road



Standartinis

O valio radau, kas turi del w202 as pasipiktines del greiciu dezes, o del w203 kad isliko korozijos bedos kaip ir ant w202, daugiau nieko blogo nebuvau sakes apart to kad c klase labai opi musu salygom ir biski kainos ir kokybes santykis neatitinka realiu salygu
As zinau, kad mano clk yra e ir c hybridas, c baze, daliz vaziuokles nuo e, dalis nuo c ir t.t. bet ne tame esme
Esme ta kad nusprendziau pasikeisti savo clk i slk, panorau biski to kaifo, kai vasara leki autostrada arba miestu, o vejas kedena kudlas
Ir nzn kdl, bet mane visi atkalbineja nuo ju, sako kad r170 yra barskutis, tipo paneles barska, ziema uzsedi visur kur tik galima uzsest ir pan. detales ir remontas tipo ner pigus.. Bet kad ir is paziuros kiek domejausi kebulo dalys slk yra kurkas pigesnes net negu clk, na dar minejo, kad tipo lb nestabilus kelyje.
Tiesa paskius noreciau as amg, bet iskaitant tai kad kuro sanaudos manes tikrai nepaguos, mano brois vazineja su clk 32 2004 metu ir jo kuro sanaudos mieste kauno salygomis yra 14,8 l o vilniaus salygomis soktelna iki 19-20l todel tai mane siek tiek gazdina, nes gyvenu tarp vilniaus ir kauno, per savaite vaziuoju kaip min 3-4 kartus i vilniu ir atgal, todel manau, kad su 3.2 betkokiu ar amg ar paprastu prazusiu. Mano 2.3 K pakankamai suryja benzino ir tai manes nebedziugina, nieko nesakau manasis trasoj valgo 8-9l mieste 11 kaip ikaltas, todel kazkodel pagalvojau, kad jei rasciau paprasta slk 200 gal miesto salygom pavyktu itilpti i 8 litriukus?

Gal armegedonas tau teko ka nors jau savajam remontuoti? jei taip tai kokios mazdaug kainos?
Beje pas tave pati kuris slk pirmasis ar antrasis modelis?

Kaip suprantu kiek perziurejau, pas situos nieko ispudingo viduje nebuna, nei multifunksciniu vairu, teliku, navigacijus ir pan... nelabai buna? ar klystu?

__________________
irr02 neprisijungęs   Cituoti