View Single Post
Old 2014-06-04, 19:05   #230
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
kur vaziuosi ir kaip vaziuosi. nu man to s320 pilnos akys ir net daugiau ir ne del to, kad nevaziaves su galingais auto. as su juo ramiai vaziuoju, jei reikia paspaudziu ir man nieko su juo irodinet reikia - pilnos akys, tai ko man sert papildomus cilindrus, keis zvakes, laidus, det brangesnes dujas, moket papildomai uz draudimus ir t.t. jei as jo neisnaudoju? vaziuoja tas s320 taip pat komfortiskai kaip ir bet kuris kitas, o tas man ir labiausiai rupi, o ne bagazines liftas, gale sildomos sedynes ir panasus dalykai, kuriuos panaudoji karta metuose. svarbu forume ar draugeliui pasigirt. taip pat ir su ratais. 0 sveiku, kad cia 90 proc forumui gaidys su r16, bet vaziuoju as komfortiskai. visai vienodai man. tvarkingai man ir su r16 jis atrodo ir 5 kartus geriau nei koks w211 su r19 ir i virsu.
nesmerkiu nei vieno, kas su galingom masinom ar su neadekvaciais masinai ratais vazineja, bet nereikia ir tokiu kaip as nurasyti, kuriems tiesiog to nereikia, ko kitiems reikia.
lb teisingai rasai, As, man ir t.t. ( tau tai patinka) dar ir hunteriui jau jus 2 su r16 peace

pucenas neprisijungęs   Cituoti