View Single Post
Old 2009-07-13, 15:36   #22
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kuzmycius View Post
irr02: Gal skiriasi trauka, bet man jos daug tikrai nereikia uztektu ir 2.0k manau, nesu drageris bet jej CLK230K tiek suryja kaip sakei, tai CLK200K turetu dar maziau ryt tada gera ekonomija dar manau mechanika astriau kazkiek kabina uz automata jej neklystu, gal pas mb kitaip... Gal ir pasitaikys automatas gero stovio, ir jo neatsisakyciau...
mariukaz: na tikrai nereikia lygint kur 2.0k kur 3.2 varikliai, tikrai jie skiriasi tiek galingumu tiek sanaudomis, jej nesiskirtu sanaudos tada visi vazinetu manau su 3.2 motorais, kompresoriniai butu uzmirsti... jej su dujomis puikiai draugauja, tai tikrai geriau toki pirkt
Dėl pirmo, žmogau, atsigauk tu su ta ekonomija. Taigi nesvarbu kad sutaupysi ten kokį puslitrį jei pačiam bus nemalonu važinėt. Teko pačiam tą išbandyt kai pirmąją savo pirkau. Nusipirkau 1.9TD vietoj 1.9TDI audinę. Tikrai neekonominiais sumetimais pirkau, bet vistiek žiauriai pasigailėjau. Siaubas bevažinėjant.

Dėl antro daug kas taip mano. Bet jei visi būtų protingi tai būtų blogai. O šiaip tikrai taip yra kad nelabai sąnaudos skiriasi tik tas iš sovietinių laikų atėjęs mąstymas kad jei žiguliukas 1.1 motoru o GAZ 2.4 tai ir ima perpus daugiau. O vokiečiam taip tikrai nėra. Aš tai tikrai imčiau 3.2 ir smagiau važinėt ir komplektacija pilnesnė bus.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti