View Single Post
Old 2009-03-31, 13:37   #31
Fricas
 
Fricas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 191

Fricas is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki forumieciai,esu naujokas Jusu forume,susidariau gera ispudi apie jus,todel nusprendziau prisijungt prie jusu - MB myletoju
Vairuoju MB ML 320 w163. Automobilis kaip ir visi turi savu pliusu ir minusu,mano akimis minusai :
Mieste vaziuojant krato jis (as dar ji vadinu vezimaiciu jei daug tenka nuvaziuot per diena tai pavargsi su juo ) prasta garso izoliacija, vaziuojant autostrada girdziu kaip vejas pucia,ir cia jau antras mano ML, ir abiejuose ta pati problema. Vietos tikrai neperdaugiausiai, stambesni nepatogiai sedi, aukstesniems (190 cm) nepatogu vairuoti,nes kojoms mazai vietos,buna sulenktos pastoviai.
O siaip man jis patinka,labai paprastas,viskas jame puikiai matosi,jei reikia tai ir bordiurais vaziuot gali , vid kuro sanaudos mieste apie 15,6 duju. Rimtu gedimu kol kas neturejau (kol kas tik keiciau mandzeta nes tepalus pradejo leisti, 250 lt tas malonumas kainavo)
Jei ziuresi ML,tai patariu atkreipti demesi i vairo kolonele,kai vaziuoji per duobes ji neturi klibeti,ar kazkokiu panasiu garsu skleisti. Ja labai sunku pakeisti yra,ir siaip ji nera pigi apie (1500 lt). Jei dar kokiu klausimu turi - klausk

Fricas neprisijungęs   Cituoti