View Single Post
Old 2018-10-30, 21:48   #77
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Hey hey hey! Zodziu, gryzo mano siuntinis ir tik pries keleta dienu gryzau as pats. Nesisedejo man ramiai namuose, vis ieskojau priezasciu greiciau atsidurti garaze ir pagaliau! Apsiginklavau raktais, atsuktuvais ir sunkiaja artelerija kaip bulgarke, nes varztai buvo tai ne pirmos jaunystes. Demontavimo procesas praejo sklandziai, kas nustebino kad montavimas praejo dar sklandziau, viskas atsistojo bolt on kaip visa gyvenima ten ir buve. Pakeliui radau keleta rudziu vietu dar ir suplesita kardano guoli, bet tam bus skirtas laikas kiek veliau, norejosi ko greiciau isgirsti nauju vamzdziu kvepavima ir...
trumpai tariant gavosi sudas totalus provalas. 1500-2000aps intervale masinos viduje neimanoma buti, uzkurus garaze iskart supratau kad nesamone, bet vos prisilietus gazo kad pajudeti is vietos kilo noras atsistoti ir iseiti is salono ir apskritai nueiti nuo masinos. Бубнит, nezinau kaip lietuviskai. Bjaurus izulus garsas. Ir kas keisciausiai, kad kylant apsukoms situacija gereja! Paradoksas, bet matyt neveltui vokietis pardave ta bakeli. Bus isdeges matyt. Jau susiskambinau su 560-to coupe savininku is Rygos, pas kuri pilnas custom ismetimas padarytas, yra pas juos ten kazkoks meistras kuris gali padaryti bet koki garsa, tereikia jam youtube nuoroda atsiusti ir turesi ta pati. Dabar lauksiu is jo ziniu kiek atsistos bakelio reinkarnavimas. Nuotaika truputi nusiminus del to, nes ilgai tiketas rezultatas nepasiteisino, na ir kas nemaziau aktualu savikaina viso to reikalo irgi jau tolsta nuo sveiko proto suvokimo kainos. Zodziu pasiduoti nezadu, toks tarpinis variantas manes nei kiek netenkina, bet kada bus pabaiga viso to pasakyti sunku man.



To be continue...

FUN500 neprisijungęs   Cituoti