View Single Post
Old 2013-11-11, 21:34   #1
BLEIDAS
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,609

BLEIDAS is on a distinguished road



Standartinis Pakalbėkim apie automobilių pardavėjus

Tai to ir reikejo tiketis. Nezinau kaip kitiems, bet bent jau man yra susidares toks ispudis, kad Vilniuje nupirkti bent padorios bukles automobili yra neimanoma. Kiek teko apziureti modeliu, visi atidrozti iki negalejimo ir po to parduodami. Teko atvaziuoti i Vilniu gal 20 kartu ir niekada nieko nenupirkau, nes nebuvo uz ka pinigu moketi. Ir ka pastebejau, kad pardavejai is Vilniaus buna didziausi melagiai, ko paklausi, viskas puiku, viskas gerai, viskas veikia, o realiai pamacius, pasirodo, kad taip nera. Jau ne viena karta esu sau pasakes, kad nera i ta miesta ko vaziuoti, bet po metu laiko vel nusprendziau apziureti viena idomu modeli ir kaip visada, pamacius lavona, teko vaziuoti atgal. Ir pinigai atrodo ne mazi, bet automobilio stovis tragiskas. Nenustoju stebetis, kaip taip sujoja tas masinas, kaip kokie nigeriai. Dabar vel ieskaus sau vieno modelio ir jei tik toks islenda, tai butinai turi buti Vilniuje. Kad ir kaip kvailai skambetu, bet net nebeskambinu ten, laukiu, gal kokiam kitam mieste pasirodys arba Lietuvoj nevazineta bus. Todel ir sito C124 nebuciau vaziaves ziuret vien todel, kad jis Vilniuje. Ir kaip jau matot, nebuciau suklydes. Aisku, cia gal tik man taip nesiseka ir cia tik mano subjektyvi nuomone, prasyciau vilnieciu uz tai nesupykti

BLEIDAS neprisijungęs   Cituoti