View Single Post
Old 2016-11-30, 11:48   #16
brahman
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-05-27
Pranešimai: 4

brahman is on a distinguished road



Standartinis

Labai įdomi diskusija, žiūriu į GL'us ir aš. Šiuo metu labiau kaip į svajonę, kurią tikiuosi už 2-3 metų pavyks įgyvendint. Benzininius iškart atmečiau dėl sąnaudų, apie V8 CDI teko skaityt horror-stories, tai V6 CDI atrodo kaip optimalus sprendimas. Ir mano supratimu gali būti senesnio kėbulo (X164 facelift) 320CDI su 165kw arba naujesnio kėbulo (X166) 350CDI su 190kw. Naujesnio pagrindinis minusas yra kosminė kaina, kuri vargu ar po 2-3 metų nusileis iki X164 faceliftinio lygio. Bet pagrindinis privalumas yra vidus. Nesu įlipęs į X166 vidų, bet kaifuoju ir seilės varva netgi nuotraukas žiūrint. X164to salonas, kaip Vilius labai teisingai paminėjo, yra pasenęs. Bet išvaizda man X164 faceliftas gražesnis. Grotelės, žibintai, visa mašina atrodo labai brutaliai ir įspūdingai. X166 dėl korporatyvinio dizaino madų atrodo kaip didelis ML, kaip laaabai didelis CLA ir pan. Mano nuomone, X164 šiuo požiūriu yra labiau išskirtinis auto.

Tai visgi linkstu prie X164 facelifto, ir neguminė kišenė viena iš pagrindinių priežasčių

Buvo paminėtas 320CDI galios trukumas, mačiau kad Startline sugeba jį perprogramuot praktiškai į 350CDI reikšmes:



Aišku DPF ir bendro patikimumo klausimai atviri. Beje, gal kas nors gali pakomentuot, ar 7G-tronic tarp X164 ir X166 keitėsi, ar dežė ta pati?

brahman neprisijungęs   Cituoti