View Single Post
Old 2018-10-18, 19:27   #62
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
na ka atejo antras ezys is vokieciu prekeivio ir kaip tikriausiai numanet neveikia... Tada grizo atgal mano issiustas vintiliatorius kur buvau is vokieciu nauja pirkes Hella uz 170 euru taciau jie neparase buvo jog anglas, bet NO muitinei kazkas nepatiko ir neleido grazinti tai parsiunte man atgal. Pagalvojau pameginsiu su senuoju eziu pasijungti ta angla. Ir ka jus manot uzkuriau masina veikia peciukas visom padetim ir minute ir penkias...... Ne nebezinau kaip pavadinti ta vintiliatoriu...

Klausimas vampyrui jei sukeisciau polius kontaktu ant vintiliatoriaus ir nuvezciau meistrams sparnuote Europine, kad perkeltu, veiktu sitas bajeris ? ar angliukai isdestyti taip jog nesuks man jo? del galimo blogo iscentravimo suprantu, bet bent jau atrasta liga. Nebuciau pagalvojas jog varikliukas kuris kaip ir veikia, bet yra blogas....
labai geras klausimas, logiskai mastatnt turetu sueiti toks bajeris, tik nezinau kaip jie banasuojami, iskarto su varikliuku ar sparnuote atskirai. sukeisk tiesiog prie elektrines jungties kur eina i "ezi" vietom pinus, ir matysi ar reguliuojasi viskas. as patsai anglus tik paveiksliukuose mates.
zinok man cia labai paslaptingai, tai veikia taip ir anaip ne, vistiek manau cia laiduose beda, pajudini kazkur laida, ir veikia, taip ir ganai veja laukuose. pries tai kur matavai, pabandyk dar karta, ar taip pat viska pamatuosi.

vampyras neprisijungęs   Cituoti