View Single Post
Old 2009-04-16, 11:58   #19
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Dar vis tyliai audziu minti pasidaryti salono atnaujinima-tiuninga. Isideti 2din dydzio sileli. Jau susizinojau kainas ir mazdaug susideliojau islaidas:
1. Panele su tokiu paciu mygtuku isedestymu kaip pas mane (Sildoma sedyne, lempu apiplovimas, galiniu atlosu uzlenkimas, avarinis, centrinis, sildoma sedyne)
orientacine kaina savartyne ivardino apie - 50 Lt.

2. Stalcius,kuris laiko visa TV/NAVI bloka. orient. kaina - 100 Lt. (nezinau kodel tiek daug )



Iskart klausimai:

1. Ar daugiau nieko man nereikia be siu daliu norint ideti TV/NAVI bloka?
2. Deti originalu telika nuo W210 ar geriau koki Pioneer, JVC, Clarion ar kita koki brieda?
3. Ar nera paneles su 2din skyle ir su vienguba ismatavimo skirtumu? Turiu omeny ar per ploti ir ilgi tokie patys ismatavimai? Ar nereikes daryti kokiu chalturu, kad ja ikisti ar kokius mygtukus stumdyti nes skyles neatitinka.
4. Kad pajungti toki bloka ar nereikia kokiu spec. GPS antenu, TV bloku, DVD changeriu ir t.t. ? Noriu, kad jis man atliktu visas funkcijas, kurias ji kure, kad galetu atlikti.
5. Apsauga nuo vagiu.
6. Ar isvis man isdegs toks dalykas? Klausiu del to, kad noriu padaryti viska nesunkiai. Cekt isemiau panele, cekt istaciau nauja ir imeciau telika. Nesu as toks nagingas kaip jus.

Aciu, lyg ir viskas


__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti