View Single Post
Old 2018-02-09, 11:00   #340
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

ant v8 5,0 motoro dariau ismetima:

https://www.youtube.com/channel/UCaz...RfXmMmQPPpWilg

Bet gavosi stipriai stiprai agresvus išmetimas. Su tokiu važinėt tik laisvalaikiu, kasdien atsibostu..

Ką dariau aš tai padariau visiškai tiesų išmetimą. Palikau tik viršutinius katalizatorius kurie yra prie variklio - ten gan sudetinga būtų juos išpjaut.
Išpjoviau katalikus apatinius(dar berods kažkiek pasidenge darbo kaštai-gavau gal 20-30eu už juos), toliau išpjoviau rezonatorius. Pvz paprastai kai katalikus ispjauna, tai ideda kokia tai vielą ar medžiagą kad tylesnis garsas būtų, mano atveju išvis katalikų bakelius visiškai pašalino ir įvyrino tiesų vamzdį. Taipogi galines pusles išmečiau lauk ir įvyrinau tiesius vamzdžius.
Išmetimas tikrai per agresyvus gavosi.
Jei dabar daryti ubago varianta tai daryčiau vieną iš sekančių:

1. pjauni lauk apatinius katalikus + rezonatorius ir įvyrini tiesiog vamzdį.

2. palieki katalikus neliestus ir vietoj galinės puslės/bakelio virini tiesų vamzdį.

Atmink, apžiūrą legaliai nebepraeisi tiek vienu, tiek antru variantu.

Taigi, gerai pagalvojus gal būtų naudingiaufinansiškai įdėt amg puslę, ir apžiūras eit legaliai. Jei garso neužteks, išpjuat katalikus, ir palikt tuščius bakelius, o ne kaip aš vamzdžius tiesius įvirint - tada garsas dar pastiprės ir apžiūroje nematys kad katalikai išpjauti, nes bus bakeliai, tik jie bus tušti(jie patikrint negali jei nesimato virinimo siūlių) (tie kas pjausto katalikus, žino kaip padaryt kad TA neprikibtų, klausk vietinių perekūpų kur jie daro, nes 95proc dyzeliu išpjaunami kat)

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.
rafis neprisijungęs   Cituoti