View Single Post
Old 2011-08-04, 23:58   #3
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ZilvinasK View Post
Sveiki!

Esu jaunas senu MB megejas. Nuo paauglystes varvindavau seile ziuredamas i 126 mersus. Esme tokia, kad dabar atsirado proga toki daikta isigyti. Dairausi tik i dyzelinius variantus, kadangi tai butu masina kasdienai (dar klausimas ar aplamai logiska ja naudot kasdienai?), galbut isivaizduojat kokios 3l dyzelio (5 cilindru) sanaudos, ar labai neekonomiska su juo vazinet tiesiog mieste ir tarkim prie 150km/h kadangi mano 2/3 kelio plentais.

Taip pat gal turesit patarimu i ka atkreipti demesi perkant si varianta? Kaip su ju dalimis, ar nebus taip, kad nusipirkes turesiu problemu, kai reikes kazka keist?

Taipogi gal pakomentuosit siuos variantus?
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...121885154.html
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...121433452.html

Taipogi atsiprasau, jeigu parasiau ne i tinkama tema, kadangi nelabai gaudausi siame forume, tai gal moderatoriai pagelbes ir perkels.

Aciu is anksto!
1. Tikrai nelogiška, bet dažnai mūsų sprendimai būna nelogiški, dėl ko mūsų gyvenimas ir būna gražesnis.
2. 150 kmh sakyčiau nemažas greitis, jeigu tai bus automatas, spėju bus keturbėgis ir šiaip aerodinamika ir turint galvoj automobilio amžių nebus per daug ekonomiškas. Su savo w123 keturbėge mechanika esu važiavęs apie 160kmh, dar nebuvo pats dugnas, bet tiek esu važiavęs vos kartą, o pastoviai važinėti tikrai nenorėčiau taip.
3. Nesitikėčiau iš 30 metų senumo mašinos, kad jos nereiks taisyti. Kaip suprantu tavo biudžetas iki 10 000lt kažkas, už tiek idealaus stovio labai labai sudėtinga gauti, bet jei nusimanai automobiliuose, tai pasiremontuosi, kiek rekės.
Sėkmės renkantis, geras modelis, nors man labiau prie širdies benzinas.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti