View Single Post
Old 2015-04-30, 15:32   #596
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
1. Suprantu is kur pas tave toks jautrumas, nes pats esi polerastas ir reikia kazkaip apginti savo darbo interesus.
2. As tikrai nesakau, jog blogai padare, jeigu Klaidas rekomendavo, nemanau, jog gryba zmogu ikis, juolab, jog ir kaina nera super maza, normali, todel ir rezultatas greiciausiai bus geras ir vertas tu pinigu

Ir pasikartosiu dar karta. Per gyvenima kiek esu poliraves automobiliu, pirma savaite visi jie atrode vienodai gerai super, tik po kurio laiko pasimatydavo skirtumas ir supranti uz ka moki 50eur poliruodamas o uz ka moki 200eur... Tai nesuvokiu, kodel tu cia apie vejus sneki, jeigu tai yra visiska teisybe.
Pasikartosiu dar karta.
Vejus sneki.

Darbas uz 50 ir darbas uz 200 euru skiriasi kaip diena ir naktis nepaisant oro, metu laiko, temperaturos, dregmes, ir nepasaint to kiek laiko praejo.
Jaigu darbas yra padarytas tikrai gerai, tuomet 30% priklauso nuo apsaugos kuria denge poliruotojas, o likusis 70% priklauso tik nuo JUSU paciu.

Skiriasi tik tais tavo pacio mastymas/supratimas t.y KA TU MATAI / SUGEBI IZVELGTI.

Pastacius 10zmoniu vienoje eileje ir rodant tas pacias DVI masinas rastum 10 skirtingu "zvilgsniu".

Man dirbanciam si darba tenka susidurti su tuo labai daznai. Kuomet man atrodo jog tikrai viskas yra nepakankamai gerai, klientui tai yra LEDAS.

~~~~~~~~~~~~~~~

Kas liecia plovima, savaitgali padarysiu keleta nuotrauku kaip reikia plauti savo masina norint sumazinti tikimybe pakenkti savo apsaugai bei kaip imanoma labiau apsaugoti savo automobili nuo visu swirl'u (voratinkliu) ir t.t

Asmeniskai as masina lieciu tik po 2-ieju snowfoamu ir plaunu po 2valandas.

Cia nera shortcutu. Islaikyti masina idealia eksplotuojant normaliom salygom yra neimanoma, taciau idedant pakankamai pastangu yra imanoma jog tavo automobilis atrodys geriau negu 90% lietuvos automobiliu net ir po metu ar dvieju.

MRDetailing neprisijungęs   Cituoti