View Single Post
Old 2017-04-12, 20:38   #7
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 4matikas View Post
Mokslinčiai,esu perėjęs muo 116 iki GL - GAL NEREIKIA MAN STUMTI BRIEDO?

jei nesusidūrei su konkrečiu atveju nereik ale stumti.Kad priežasčių N aišku visiems,aš klausiu kas KOKNKREČIAI SUSIDŪRĖ su nutekėjimų R klasse faktas gali būti N,aš klausiu apie konkretų modelį So????Jei turi konkrečių atvejų rėžk.Dėkui.Su vis pagarba kolegoms.
Sveikas atvykes, pirma pamoka gavai, visokie saukymai cia netoleruojami. Bet ir sugebek cia taip ant paciu kruciausiu uzsirauti esi pirmas toks.
Gerai kas del bedos, tipiniu nedaug, reikia tiksliu metu geriausiai vin, ir nelabai kas pades tau cia beda rasti, galiu tik padeti jos ieskoti.
Pasirupini multimetra kuris gali matuoti mili voltus, pasikrauni pilnai akuma, atsidarai visas duris bagazine ir variklio gaubta, bet spynas uzrakini, ir jaigu turi edw isjungi nutempima ir vidaus davikli. Tada uzrakini automobili su pultu, palauki 30-45min ir pradedi ant saugikliu matuoti, visi turi rodyti nulius, tiek kurie rodys milivoltus uzsirasyk koks saugiklis kiek amperu koks numeris kiek rodo. Zinosi kokius kompus reikia atjungineti nakciai, kazkada rasi kaltaji. Sekmes.

vampyras neprisijungęs   Cituoti