View Single Post
Old 2020-03-23, 07:15   #33
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė gtr View Post
Dujas vistiek dėjai, nebūtų labai didelis skirtumas tarp šito ir v8. Keista, kad su tiesiu spinduliu nepraleido, ant blogos nuotaikos pataikei?
Nu matai mastau ne tik apie tai kad dasides keli litrai degalu kaip pvizdys pas v8 8 babinos stovi pas mane tik 3 oro srauto kaina sklendes kaina variklio pravotkes kaina ir visa kita yra daugiau ir brangiau nei pas mane aplamai tos pacios dujos kainuotu bos ne dvigubai brangiau sumontuoti ir atsiranda daugiau niuansu pasikartosiu traukos man tikrai uztenka variklis gyvas pats nustebau pamates kaip tvarkingas m104 vaziuoja sitam kebule keiciant galvos tarpine matavau kompresija su prapusta tarpine rode visi cilindrai nuo 12 iki 13 baru sitas sprendimas buvo apgalvotas ir negincyjamas o sekantis bus grand edition savaitgaliams bet tikrai ne greitu metu

Citata:
Pradžioje rašė gtr View Post
Dujas vistiek dėjai, nebūtų labai didelis skirtumas tarp šito ir v8. Keista, kad su tiesiu spinduliu nepraleido, ant blogos nuotaikos pataikei?
Del spindulio nezinau bloga ar gera nuotaika buvo bet del kabancio tepalo lasiuko ant karterio sake kad nusivalyciau ir nesake daugiau nieko bet kad neatsidare galines durys prisikabino ir kad priesrukiniu zibintu ispejamoji lempute ant rankeneles perdegusi buvo irgi prisikabino vaziuokle sutvarkiau pries varant tai nesake nieko


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2020-03-23 12:57 val.
Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti