View Single Post
Old 2018-09-09, 22:33   #71
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kestasm View Post
....
O kas i ta 50 asmeniui iejo, kokia programa buvo?
I sia kaina buvo ieje kaip jie pavadino atributika, tai A4 popieriukas su regninio pavadinimu ir lipdukas. nors sumokejau uz du zmones, atributika gavau viena ir ta pati man nereikalinga. marskineliai kuriu buvau uzsakes atitinkamo dydzio nebuvo, pasiule imti arba M size ar neimti isvis
Pirma renginio dalis vyko 333 sporto komplekse, ten keleta trasu, kartingams, kazkoks ale ziedas ir slalomo trasa. Atvykus, masina galima buvo statyti kur nori ant kazkokio zvyro. Kaip suprantu tai tiesiog stovejimo aikstele 333 lankytojams. Kartingai i kaina neieidavo. Nepraleidau progos pastoveti salia legendos


Pora valandu buvo atidaryta slalomo trasa, kur galima buvo praliekti trasa ant laiko.


Paskui apie val laiko buvo dragai, tik dragu tiesios ilgis buvo... 100m ...
Tiesiog gyva eile, atsistuoji, atrandi sau konkurenta, eileje ateina jusu eile ir kazkokia panele mojuodavo veliava o kazkokia senele komentuodavo i garsiakalbi.. gerai kad nesuprantu latviu kalbos, nes is tu zodziu ka ejo suprasti susidare ispudis kad ji gaudosi automobiliose ir draguose kaip as mezgymo amate.
Pradzioje gavau nuo GLS550


Paskui gavau nuo SL500 su M113 motoru. Su juo situacija lb gyncitina del trasos ilgio, nes tik as pradejau ji vytis kaip trasa baigesi.. jo startas pirmu begiu staigesnis uz mano, bet jis net korpusu neatitolo nuo manes, bet 100m trasoje jis laimejo ))



Paskui visiems liepe rykiotis i kolona ir padaryti keleta ratu visiems kartu per ta trasa, buvo daromos fotosesijos ir t.t. Veliau atkeliavo keleta ekipazu policijos ir jie palydejo iki kazkokio tai pilio, kelione truko apie valanda laiko, nes teko stotis praleidineti i prieki fotografus na ir siaip atstumas buvo apie 60 km.


Tame pilyje mus kazkaip surekiavo, palikome masinas ir ejome pietu. Paskui savininkai gryzo prie masinu, kur dalijosi ispudziais, pazindinosi, bendravo. Per ta laika isklojo raudona kilima prie vadinamojo pilio ir kas norejo galejo rikiotis i eile ir uzvaziavus ant kilimo galejei supasakoti apie save ir masina ka tik pageidauji. Man tokio noro nekylo.
Toliau pagal programa ejo konkursai, kuriu man net nekilo noro paziureti ir per raudonojo kilimo cerimonija as atsisveikinau su keleta zmonemis, su kuriais susipazinau, keleta is ju buvo blogu rasytojai, keleta zmoniu buvo tiesiog masinu savininkai, kuriu masinas teko apziureti nuotraukose is kitu forumu, o dabar ir gyvai, ir keleta tiesiog idomiu zmoniu. Tuo mano vizitas ten ir baigesi.
Kelione truko savaitgali, eilini karta aplankyta Ryga,
Per kelione prasukta 840 km, 100 is ju mieste. Sunauduota 110 ltr kuro.
Eilini karta gryzes namo likau labai patenkintas savo MB ir kelione kuria neprailgo nei sekundei, nes masina visa laika dovanojo tik pacius teigiamiausius ispudzius.


Kas liecia kitus automobilius, manau geriau butu sulaukti nuotrauku FB ar kitur, ten tikrai buvo geresniu uz mane fotografu. Ispudi paliko rauduonas "Taxi" S123 is Estijos. graziausiai riaumavo SEC560 su placiais RH ratais. lenktiniavo ir tikrai neblogai pasirode C43 W202. Na is cabrio tai Pagoda, A124, 126!!! cabrio, gyvai teko apziureti pirma karta toki, na ir Gullwing, tiesiog del tos masinos verta buvo aplankyti si rengini.
Apziuretas gyvai ir paciupinetas naujas G63 ir CLS.. oneday... kaip sako anglai )

FUN500 neprisijungęs   Cituoti