View Single Post
Old 2009-10-08, 15:23   #25
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

jei nesunku padarik fotke tu laidu, bus aiskiau. bent jau pas mane yra sildomos sedines, ir poto laidukas kai uzsisegu dirza t.y paspaudziu ta raudona galvute dirzas sulenda atgal, manau kad cia irgi laidas eina, o plius dar neishsiaiskinau, bet jauciu kad imetus kick-down dirzas uzsiblokuoja, nes kartais norisi pajudet ir jis laiko :-) poto svelniai atitrauki ir norma.

del to uzsiblokavimo dar nesu tikras, bet sakau man rodos prie kick-down uzsiklokuoja.


o kaip ten kolega rase del vakumo tai yra taip atidarius durys, ishsileidzia vakumas, po galine sedine vairotojo pusei yra tokia bybute degtuku didzio, ji pastoviai veikia ar variklis ijungtas ar isjungtas, ji buna silta, kai variklis ijungtas vakumo prisipildo sistema ir jei nori atlenkti tada reikia ta knopkite spausti, bet tik atidarius durys, automatiskai ishsileidzia oras, ir nebereikia spausti jos

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Nedarysiu naujos temos,paklausiu chia.(autorius ,gal nesupyks?). Priesh kelias dienas siurbliavau salona,ir pamachiau kad po prekinem sedynem yra nemazhai laidu(tiesiog ish pachiu sedyniu,berods ishlenda ) ,nors pas mane sedynes nei shildomos,nei elektrines.Idomu,kam jie galetu buti reikalingi? Gal zhinot kas?

mikis neprisijungęs   Cituoti