View Single Post
Old 2013-05-28, 09:46   #41
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

[QUOTE=Somesword;273215] Ajaj, ziu irgi tavo isitikinimu dujos kenkia varikliui ? Na tiek to, mano c124 dujos kenke nes netvarkingas variklis buvo, saude ir nulauze lekste su visa koja. cia sutinku.

O del amg...Noriu w220 amg s65[QUOTE]

simaso kalba ne apie tai, kad AMG modelio varikliui kenkia dujos ar panašiai, jis rašo apie tai, kad tokios mašinos kaip AMG su dujom Lietuvoje tu neparduosi. Nebent išimsi ir tada. Kodėl neparduosi jau rašiau, pirmam puslapy berods. Mentalitetas pas mus kitoks. Va ten žiūrėk padarė Lambo su dujom nes jiems buvo įdomu padaryt tokį projektą, va mes galim ir t.t. O musiškiai tokia Lambo išjuoktų nes pas mus supratimas apie dujas tik vienas - jos skirtos taupymui ir "prastom" mašinom. Apie tai simaso ir kalbėjo. O tu dėk dujas nors ir į kosminį laivą - jei tau gerai ir man nekainoja tai ir man gerai.

Čia galima ir daugiau diskutuot, kam tie AMG modeliai perkami, ar kasdienai ar tik savaitgaliam. Šiaip ar taip tokią mašiną perkantis žmogus turi pinigų. Nekalbu apie senolį W210 E55AMG. Kalbu apie naujesnius modelius kaip C63AMG; S63AMG ir t.t. Tai jeigu jam ta mašina tik savaitgalinė ir jis galvoja apie jos pardavimą pasidžiaugęs pora metų - jis dujų nedės.

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti