View Single Post
Old 2011-08-05, 00:15   #5
ufonautas
 
ufonautas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-26
Gyvenamoji Vieta: Sweden-Vetlanda
Pranešimai: 1,275

ufonautas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ufonautas per Skype™


Standartinis MB

Citata:
Pradžioje rašė ZilvinasK View Post
Dekui dekui)
Kazkaip nezinau, jaunas as dar vairuotojas, 2 metu stazas tik bus, bet jau spejau pakeisti 7 masinas ir dar nebuvo, kad kazkuri labai priliptu, merso nebandziau, nors visada norejau, todel dabar labai traukia i toki sesti, manau, kad priliptu jis man. Tetis irgi mersu megejas, pasikuist jam patinka ir pritaria, bet dabar mastau, kad pas mane atstumai labai dideli nuvaziuojami (minimum 60km i diena), taigi ekonomija irgi labai didelis pliusas, del to ir rasau apie sanaudas cia. Pardavejas sako 9, bet kazkaip nelabai realu tokio dydzio ir amziaus automobiliui, todel klausiu pas tuos, kurie susidure ir gali nesaliska nuomone pasakyti.



Del to nelogiskumo, tai man protas ir kuzda, kad nesamone darau, bet sirdis liepia uzsimerkt ir negalvot apie tai
Pirkciau tik mechanine deze, automatai man kazkaip nelabai prie sirdies, o mechanine butu penkiabege kiek zinau.
Taisyti suprantu, kad reikes, Kaune lyg ir turiu kas apsiimtu prie maniskio kuistis, nes man reikia, kad jis visada riedetu, o ne butu garaze tvarkomas, gal kazkada kaip savaitgalio masina bus benzininis variantas, o dabar kasdienai tik dyzeli galiu sau leisti.
Biudzetas mano iki 15 tukst. litu, gal siek tiek daugiau, bet manau, kad geriau pasiliksiu siek tiek pinigu, vistiek reikes ji tvarkyti, noresis pasiieskoti tam modeliui priklausanciu ratlankiu, visokiu smulkmeneliu, kurios padarys ji isskirtiniu ir isreiks mano meile jam

Is tikruju, tai jeigu turit laiko nepatingekit ir visas smulkmeneles saunancias i galva aprasykit, norisi sukaupti kuo didesni ziniu bagaza apie si modeli ir pasirinkti toki varianta, kad po to netektu gailetis. Dar klausimas - kaip pas juos su dalimis? Ar imanoma srotuose rasti ju, ar reikia pirkti is dylerio ir moket 1/3 masinos kainos?
Zvilgtelk si-nors ir benzo sakei nenori,bet kaina ir visa kita(apie 5k LT)http://www.blocket.se/halland/Merced....htm?ca=17&w=3
O uz entuziazma,tai 10balu-saunuolis,kad myli savo pupas
Del detaliu nemanau,kad bus problema,nes esi reikiamoj vietoj MB1
Manau Edgis ir visi kiti tikrai mielai pades,o as jau persiprasau,bet norisi knarkesio-ryt darbai.Sekmes issirenkant TEISINGA AUTO


Paskutinį kartą redagavo ufonautas; 2011-08-05 00:16 val. Priežastis: Nuoroda
ufonautas neprisijungęs   Cituoti