View Single Post
Old 2016-07-10, 23:20   #3
Zvirblis
 
Zvirblis's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-07-09
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 21

Zvirblis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Vaidas1987 View Post
Mano mb kai buvo veleno daviklis sugedes tai kai uzkaisdavo uzgesdavo ir neidavo uzvest. O del avarinio rezimo tai pabandyk egr slanga kuri is selenoido i egr eina numaut ir uzkimst varztu. Man sitas dalykas padejo ir nebemeta avarinio rezimo.
Hmm , pats termostatas yra , bet matyt pastrigęs ar ką nes ramiai važinėjant gerą viena arba pusantros padalos pakylą (iki60laipsniu motoro temperatūra) tik paspraigant stipriau pakylą temperatūra
Gal delto jis man neužgesta? Nes būną užsikuri net nepajusi kad važiuoji su avariniu reikia gazo žiūri neina iš naujo užkuri vėl gerai
O tas veleno daviklis jei įsivaizduoju apie tapati jei šnekam tai jau 2 pakeisti nu pakolkas dar kurias bet geriausiai šaltas, šiltas irgi gerai būną kartais ilgiau pasuka starteri..
Va šita nuo pirkimo jau gaunas dabar 3 įdėtas neaišku kiek laiko laikys ... gali būti kad jį kažkas užmušinėja?

[/URL]
P.S foto iš google , gal gali asiųst foto ir pažymėt kur ten ta varžtą įsukt reikėtų ar jei gerai suprantu toj foto kur dvi šlangutes iš viršaus ?


Paskutinį kartą redagavo Zvirblis; 2016-07-11 00:02 val. Priežastis: Dadėjau klausimą nekuriant naujo pranešimo
Zvirblis neprisijungęs   Cituoti