Tema: IT kampelis
View Single Post
Old 2018-03-16, 17:50   #1484
Peter
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-05-31
Pranešimai: 2,325

Peter is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
jei jau pametei tema zmogus klause del laptopo tai manau jam stacionaras nafik nereikalingas, kitaip klaustu ka gero galima surinkti. As nesu kazkox fanboy'us tiesiog pati technologija yra neitiketinai gera ir patogi. Ir salyginai pigiai leidzia pratesti laptopo naudinguma aorus buvo patogesnis variantas del iskarto esancios geros kortos, taciau jei negaila $ investavimui i ateiti va idialiausias varintas tau Peter kaip stacionaru fanboy'ui bus neidomu, bet kitiems kas taupo vieta ir nori islaikyti patogu transportavima tiesiog idealus variantas
https://www.amazon.com/ASUS-ROG-XG-S.../dp/B06WGRT5GS
https://www.asus.com/Graphics-Cards-...-XG-STATION-2/

uztenka laikyti boxa kazkur po staleliu pajungta prie jo prijungta pele klava ir norint kazka zaisti uzteks viena laida prijungti prie lapotop''o ir jis per usb tuo paciu kraus ir pati kompa.

Ir taip kompa stacionaru gali uz 1600~ euru kuriu mazdaug reikes sitokiam setupui gali susirinkti geresni. Pats dar 2008 metais turejau susirinkes viena pirmuju Quad'u su q6600 ir 8800gtx ultra, tuo metu man jis kainavo 2.1k euru, Kai jis paseno ir reikejo siek tiek CPU powerio renderinimui pirkau 5820k po savaites kai juos isleido, zaidimams tiesa hexa core nebuvo geriausias pasirinkimas bet velgi visas setupas man 2.5 grinuju kastavo. Praejus menesiui zmona paskelbe ultimatuma arba leisiu laika budamas salia jos arba kito varianto nebus. Tad teko atsisveikinti su stacionariais kompiuteriais ir ieskoti Laptopu rinkoj kazko idomesnio. Viskas kas turetu panasias specifikas kurias gali pasiulyti E-gpu kainuoja 2-3k ir sveria virs 5kg, kas man skraidant lektuvu velniskai nepatogu. Manau gal kazkas susidures su panasia situacija ir kam nors mano pateikta informacija bus naudinga.
Nu jo, zmogus klause del laptopu, bet lyg apie boxus neklause

Tas ROG, tai kaina jo 500-600 eur + vaizdo korta. + Laptopa reik turet atitinkama. Nu nezinau man kazkaip neatrodo cia velgi variantas. su DC ar U procais naudos is to boxo jokios. Tai kazkaip tokiu atveju atrodo realiau tiesiog nusipirkt normalu laptopa siu dienu, o jau po 2-3 metu galvot apie tuos boxus, kai rinka tures zymiai daugiau ka pasiulyt(galbut). Jei nuo 2013 jie atsirade, tai rinka sakyciau gan skurdoka

Peter neprisijungęs   Cituoti