View Single Post
Old 2012-11-10, 13:16   #22
001
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-08
Pranešimai: 19

001 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Matai, sita tema benzas vs. dyzelis forume buvo labai placiai aptarta ir buvo ne viena ietis sulauzyta diskutuojant Tad pradeti viska is naujo gal ir nelabai yra prasme
Na galbūt, bet jau kaip ir minėjau prieš tai, informaciją surasti yra sunku, o aš tikrai ieškojau ir skaičiau daug. Taip pat norėjau atkreipti dėmesį į būtent šiuos du modelius.

Šitam forume yra daug MB išmanančių žmonių. Todėl čia yra daug naudingos informacijos. Problema, kad tą informaciją sunku surasti. Taip pat informacija gali būti pasenusi, nevisiškai tinkama tam tikram atvejui. Taip pat aš visko neperskaičiau ir galbūt visko neradau. Aišku galima būti mane nukreipti į reikiamas temas. Bet "lietuviška" kultūra čia ima viršų.

Taigi pamėginsiu paaiškinti ką supratau. Prašau pataisyti mane ir pasidalinti savo nuomone.

Lyginant W203 C320 benziną su C270 dyzeliu. Suprantama, kad visuomet galima turėti savo favoritą nes tiek vienas tiek kitas turi savo pliusų ir minusų. Tačiau žvelgiant iš kuo objektyvesnės pusės susidariau nuomonę jog C270 dyzelis yra geresnis variantas.

Perkant prižiūrėtą automobilį. Su kuriuo norima važiuoti apie 30 000 km per metus.

- Dyzelinis variklis sunaudoja mažiau kuro.
- Garsas yra subjektyvus dalykas, nes spaudžiant abu varikliai dirba garsiai.
- Abiejų variklių eksplotacija yra panaši. t.y. prižiūrėti benzininį variklį kainuoja panašiai kaip ir dyzelinį. Kaina skiriasi kuomet reikia tvarkyti su varikliu susijusias problemas.
- Vibracija nėra pats svarbiausias faktorius
- Dujos galėtų būti keičiantis faktorius, tačiau imkime gamyklinius variantus tiktai.
- Neesu tikras dėl galios. Tačiau atrodo, kad C270 turi pakankamai galios. Atsižvelgiant į tai jog su automobiliu nebus lenktyniaujama.

001 neprisijungęs