View Single Post
Old 2017-06-21, 00:28   #16
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Tai kad neturiu as tu nuotrauku. Parodyciau jei butu. Pasistengsiu padaryt. Del renginiu tai va antrus metus nedavazioju iki Vilniaus, vis nepavyksta suderinti darbus.
Del trinimo dar niekur nieko nepriliete kiek teko pravazioti, tad patenkintas! Nors desiu camber plate, priekiniai ratai netolygiai issikise, tam kad ta trukuma panaikint tik camber, nes su suvedimais jau viskas suzaista. Dar manau reikes pakeisti priekines apatines svyrtis ir galinius balkio didelius salentblokus, ta reikes padaryt siemet! Dar gerai butu rasti sportline vaira geros bukles, esu nupirkes du vienetus is forumieciu, bet nieko gero. Mano vairas persiutas ir oda tokia nelabai patinka man.. ir siaip kaip ir kiekviena sena masina reikalauja laiko ir demesio ir pinigu. Ko sio metu negaliu skirt pakankamai.masinoje neveikia liukas, galiniai galvu atlosalai, antena automatine uzstrigusi, reikia pakeisti issipletimo bakeli, viena hidrauline zarna vairo stiprintuvo, galinis stiklas skyles ir dar kazka. Taipat yra ir korozijos paveiktu vietu.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti