View Single Post
Old 2018-05-22, 09:05   #75
bscreen
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-05-22
Pranešimai: 14

bscreen is on a distinguished road



Standartinis

Uoj, ne ne, paprastais golfais 1.2l varikliai, ten iki 90kw, keliais važiuoju, iki 2015 metu, man tie golfai tai tokie ne prie širdies, tiesiog pirmas automobilis, ne aš rinkausi, tėvai rinko, dabar turiu savo svajonių, kažkada gatvėje prieš metus gal pamačiau ir lyg patiko, o kaina irgi dar įkandama (po kiek laiko gal peršoksiu į kokį C, E, bet dabar per brangūs), kaip supratau MB ir traktavo "CLA – automobilis studentams ir pan.", tai kaip pirmas MB gal ir nieko, nors čia ir buvo rašyta "nepasijaus MB dvasios", bet kažkiek manau pasijaus vien užvedus, tas keyless visas reikalas, tie spidometrai užkūrus. Juolab benziną renkantis jis turėtų būti tylesnis, tai gal izoliacija garso tikrai bus geresnė nei tie VW gamina. Kokie dar čia minusai galėtų būti?

P.S. Dideli šansai, kad 2014 iš JAV gali būti lavonas (tiesa parduoda žmogus jau prisiregistravęs, turbūt važinėjo LT)?

P.P.S. https://www.youtube.com/watch?v=AglfYRlOI1s - čia atrodo tikrai garsiai dirba viskas, mano VW irgi taip garsiai dirba tai gal ir nebus to komforto garso prasme? Be to, 0:50 per nelygumą pravažiavo tikrai taip kietai, tai čia apie tai ir kalba visi, kad KIETA važiuoklė?


Paskutinį kartą redagavo bscreen; 2018-05-22 09:23 val.
bscreen neprisijungęs   Cituoti