View Single Post
Old 2018-12-24, 12:58   #1
Mitizen
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-09-06
Pranešimai: 23

Mitizen is on a distinguished road



Standartinis w220 Klausimai/problemos

Sveiki, visus su artejančiom šventem Man tuo pačiu ir atostogos per kurias reikia pamyleti ir mersiuka, tai turiu keleta klausimu
1. Pas mane w220 320cdi FL 2003metu. Vibruoja deze, šiaip pavaras gražiai sumeta, nepasakyčiau kad tamposi ar ka, bet prie 80km/h 5pavara stipriai suvibruoja per visa kebula, 4 pavara ijungus prie tokio greičio viskas ok, ir šiaip dažnai vibracija begejantis yra, o labai staigiai pastabdžius labai stiprus garsas per visa kebula eina atrodo kad kliuva kažkas nors niekas niekur nesiliečia, plius pakelus ant keltuvo ir palikus dirbti, per pusles skyle kuri skirta atsukt pusles varštus girdisi skardus garsas, nelabai malonus. Klausimas čia tik pusle? Ar visai dežei amen arteja? O gal tik tepalus reikia pakeist ?(nors labai abejoju) draugui kai buvo pusle ant w211 su tokiu varikliu tai jam tik šaltas labai tampesi, o man kaip ir nera tokiu prblemu.
2. Vejo garsas per abi galines duris važiuojant greičiau negu 100km/h, kartais net šoninis vejas prašvilpia per duris, gumos atrodo sveikos, pas mane yra pritraukejei, tai buvau girdejas kad jie programuojasi kažkaip, tipo jei akumas buvo nusedes turi kaip langus sunormalizuot bet gal aš klystu, gal kas buvot susidure ir čia šitu modeliu specifine beda?
3. Gal ir ne tokia beda, bet klausimas, yra pritraukejei, tačiau bagažine paprasta, ir nafik kaip jinai baisiai darinejas, iš vis atrodo kaip seno automobilio sunkiai kažkaip, klausimas ar sudetinga jei yra pritraukejei isidet bagažine automatine? daug reikalu, ko truksta pagrinde?
4. Pas mane BOSE aparatura, na švariai groja viska kita, bet žemu dažniu 0 radija klausyt net šlykštu cd bsk geriau, per AUX pasijungus telefona ir ten pažaidus su nustatymai gereja situacija, bet vat šale palyginus draugo w211 sedana su stock aparatura, tai net nebesmagu savo klausyt, nes žemo tikrai ten daug daug daugiau, tai muzika kažkaip gražiau skamba, užtenka pas ji tikrai Tai kiek teko su draugu burti per EPC mano yra iki 2003 09menesio, ir iki tol ejo vienoks stiprintuvas ir vienokios koloneles i palange (žemu dažniu) po tu metu pasikeite, tik tie du komponentai, duryse liko tas pats, įdomu ar ten labai pasikeite kas ? Plius galvoju pas mane pirmasis tas didysis TV stovi, gal įdejus naujesni NTG1 muzika atsigautu? Tik kažin ar galiu taip daryti? nes kiek žinau navigacijos sistema skiriasi mano ir NGT1, tai gal dar kas ten nesiriša? Jei navigacijos nebutu tai, nesukeltu daug problemu. Nes dabar tikrai nelabai džiugina, žiauriai tusčiai skamba, esu girdejas kitokiu mercedes modeliu panašiu metu su BOSE, tai tarkim R230 nerealiai skamba
Dekui visiem, gal kas kažka gales pakomentuot

Mitizen neprisijungęs   Cituoti