View Single Post
Old 2013-12-03, 20:23   #161
virgis111
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-21
Pranešimai: 120

virgis111 is on a distinguished road



Standartinis

Pasakysiu kaip buvo, Vaziavau Gelezinio Vilko gatve leciau nei 100km/h. Man atrode, kad uz manes masinos toil. Staiga ziuriu Audi (444) mane lenkia pro desine puse ir lenda pries mane i antra. Po jos vaziavo nauja Laguna (gal ir ta kuri nuotraukoje). Ji irgi ilindo i antra juosta ir nudume paskui Audi. Pagalvojau, kad jaunimas pavaro biski ir, kad Laguna galingesne nei maniske. Net nepagalvojau, kad tai policija. Kai nuo manes nutolo, ziuriu, kad Laguna ijunge melynas blikses ir sustabde ta Audi. Buvau priblokstas, nes as pats bandziau vaziuoti paskui ta Laguna. Negalejau tuo patiketi, bet pravaziuojant maciau, kaip duris atidare uniformuotas pareigunas.
Neverta gincitis. Laguna tai Laguna. Megane tai megane. Yra faktas, kad policija naudoja tokias masinas. Reikai buti pasiruosusiam nepatekti i policijos provokacijas. Blogai yra tai, kad dabar reikia vaziuoti ir dairytis, nes grizdamas ziurejau ne i kelia, bet tos Lagunos akimis ieskojau . Butu gerai tai automatizuoti, nes jau sunku prisiminti visas. Atrodo, kad jau reiketu kokios nors atpazinimo sistemos su antiradaru

virgis111 neprisijungęs   Cituoti