View Single Post
Old 2011-03-30, 07:48   #23
toobiz
 
toobiz's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-20
Pranešimai: 95

toobiz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
Pas mane variklis 2,0 100kW įdėtos paprastos dujos, tipo kažkokios eko, su kompu valdomos ne su varžtu, nieko nesuprantu man taip sakė , bet problemų visiškai jokių neturiu, dujos įdėtos jau 2000 metais yra dokumentai, (nusipirkau tą auto tik pernai) ir po šiai dienai važiuoja neturėjau jokių problemų, žiema-vasarą kuriasi, važiuoja, nei trukčioja, nei smirdi dujom nieko, negaliu skųstis. Vienintelis dalykas, kuri dariau susijusį su dujom, tai pakeičiau užpylimo ta antgalį, nes šaratukas susidėvėjęs jau buvo ir per užpylimo angą biški dujas leido, pasikeičiau ir lekiu toliau Tai va, nžn ar čia man sekasi ar kaip, bet su paprastom dujom plytiniai varikliai tikrai draugauja, taip, kad negązdinkit žmogaus, tegul perka ir dujina, nes manau, kad dauguma šnekat iš nuogirdų, o aš pats važinėju su tokiu auto. Ir aš irgi pasisakau už dujas, jau neskaitant to, kad nesikrato ir nekarksi kaip traktorius ir ta ekonomija arba tokia pati arba dar geresnė gaunasi, aišku čia jau kaip su kuo lyginsi
tai gal pas tave koks mono ipurskimas, kad kompas jau stovi? o siaip ir tiesiogines vienos kitoms nelygios, as i savo mb susidejau lenkiskas Tornado (1800lt), tai kol variklis neisyla iki >70 laipsniu tralina, rimo servise paaiskino, kad kai atjungiamas benzino siurblys, mb kompas automatiskai atjungia komutatoriu, kad nesudegint, duju sprendimas, apgaudi mb kompa, kad su kuru viskas gerai, mb kompas nereguliuoja kuro misinio riebumo. Toliau jau autodujos paaiskino, kad per paprasta duju iranga, t.y. kompas nedaro korekcijos kuro misiniui negali jo pariebinti. Dujas galima i bet koki varikli ideti, tik kaina skiriasi

toobiz neprisijungęs   Cituoti