View Single Post
Old 2014-12-22, 21:18   #20
NKTN
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-14
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 22

NKTN is on a distinguished road



Standartinis

Važinėju su 2004 m 2.7 automatu. Pas mane Final Edition. Nuo pirkimo pravažiavau ~20000km, per tą laiką tvarkiau važiuoklę (~1000lt), visą krūvą dalių ten pakeitė, tiek prieky tiek gale, net neišvardinsiu dabar visko; neseniai pasikeičiau intercoolerio šlangą, buvo išsidėvėjus metalinė dalis - ~200lt. Parktronikai 100 eurų / 6 vnt., žvakės pakaitinimo ~250lt berods už visas. Daugiau nieko nekeičiau, išskyrus tepalus/filtrus, tai kainų nežinau. Kas liečia trauką - priklauso ko tu iš jos nori. Tikrai netraukia taip, kaip 530d 160kw, visgi svoris nemažas, bet man kolkas užtenka be chipavimo, nors tokių minčių turiu - chipas normalioj firmoj 500-600lt. Bet man asmeniškai visiškai nesinori su ja skraidyt - visai ne tam skirta mašina, mano nuomone. Iš vietos ir taip neblogai traukia - 4x4 duoda savo. Kuro sąnaudos (netaupant) mieste ~12-13l, trasoj ~8-9 jei važiuoji iki 100km/h, jei 120-130km/h - ~10l. Variklis, automatas - geri, telieka laiku tepalais rūpintis. Pas mane dar yra ant bagažinės dangčio, prie atidarymo rankenos parūdiję, tai nežinau ar čia jų liga ar i tą vietą buvęs daužtas (vizualiai lyg ir neturėtų būt daužtas, tai darau prielaidą, kad linkęs rūdyt, pavasarį tvarkysiu) O visa kita, kaip ir visose mašinose - svarbu gero stovio nupirkt, remontuot gerom dalim ir neturėsi daug bėdų. Vertinant apskritai tai esu visiškai juo patenkintas, geras ir patikimas auto.

NKTN neprisijungęs   Cituoti