Tema: Artunas CLS
View Single Post
Old 2012-11-11, 17:24   #7
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Atspėjot, dyzelis. Ryja nei daug nei mažai, 9 trasoi, 10 mieste mano agresyviu važiavimo stilium, komplektacija, kaip matosi, labai turtinga, net nežinau ko jis neturi.
Pirkau ir parsivariau iš Rygos MB centro, kur jis buvo pirktas ir prižiuretas nuo gimimo.
Taigi kaip ir su garantija kad neatsuktas ir nedaužytas (buves šeimininkas pasikeite i naują CLS
Važiuja man labai smagiai. Palygint su prieš tai turėtu W211 E270, aišku yra kietesnis, bet man tai patinka, gerokai stabiliau laikosi posūkiuose. (W211 iš vis posūkiuse kaip valtis) trauka aišku ir nesulyginama. Vien 7G dėžė ką duoda.
Išorė man šio merso, manau daugelis sutiks, fantastiška. Vienas gražiausių merso kurinių. Seniai buvo mano svajonių auto. Tuo tarpu salonas kiek nuviliantis persėdus nuo W211, kadangi tai praktiškai tas pats salonas. Kažkiek aišku maloniau atrodo oda traukta panelė, kažkiek kitoks panelės dizainas, bet visi prietaisai ir valdymas identiškas.
Trūkumas kolkas man matomas vienas, gale tikrai mažoka vietos. Grožis reikalauja aukų tenka dažnai važiuot keturiese, tai draugai nesidžiaugia gale, su galvom stoga beveik remia. Na bet man vietos tikraaaai užtenka!

Artunas neprisijungęs   Cituoti